Chryzantema T ZEMBLA CREAM 70g

230 

Chryzantema T ZEMBLA CREAM 70g, Doručení za 95,- Kč po celé republice a zaručeně čerstvé květiny od certifikovaných dodavatelů.

Do obchodu

Katalogové číslo: 44740 Kategorie: Štítek:

Popis

Pouze jeden, za to výrazný doplněk do kytice.
Vybrali jste maminčiny oblíbené růže, ale rádi byste je ještě něčím zpestřili? Jednou z příjemných možností jsou žluté vícekvěté chryzantemy. T Zembla Cream má světlejší odstín, který perfektně ladí ke všem barvám i druhům květin. Zkuste například kombinaci s bílými karafiáty a oranžovými růžemi!
Aby Vám chryzantemy vydržely krásné co nejdéle, je třeba odstranit ze stonku listy,které by jinak zasahovaly pod vodu, a vodu neměnit – pouze doplňovat. Stonky se neseřezávají, lámou se nebo mačkají.

Přestože ne každá žena preferuje růže, jsou to přesto nejoblíbenější květiny na světě jsou. Opravdový básník se málo stará o poezii. Stejně tak zahradník neparfémuje své růže. Podrobí je určitému řádu, který dá jejich vzhledu a jejich dechu maximum barvy a vůně.

Ovšem někdy se hodí i jiné květiny. Například gerbery jsou velmi krásné květiny a kytice z nich uvázané vypadají také úchvatně.

Vybírejte pečlivě :)

Chryzantema T ZEMBLA CREAM 70g

Více informací o rozvozu květin se můžete dozvědět zde.

Za cenu osobního doručení kurýrem tj. za 95,- Kč po celé republice, uděláte někomu radost.

„Květina je klíčem k srdci ženy: otevře ho snadněji než klíč houslový.“