Boty a kabelky

Boty a kabelky stříbrné i zlaté

boty a kabelky
šedo stříbrné lodičky

Píše se rok 2017 a ve světě se zřejmě módní návrháři a bytový designeři předhánějí, jak upřednostnit svěží zelenou barvu na své výtvory. Boty a kabelky, které jsem nyní v obchodech viděla, mě vyvedly z omylu. V Čechách je prostě všechno jinak. Pokud se projdete po nějakém nákupním centru, zjistíte, že zelená barva se tam moc nevyskytuje. Zato stříbrná a zlatá, to je něco jiného. Ze všech obchodů s botami a kabelkami na Vás blýskají, až oči přechází. Rok ve znamení zelené se tedy u nás zatím nekoná. Že by žádný návrat k přírodě? Raději okázalost?

 

Nebo se blýská na lepší časy?

Většinou jsme zvyklí vídat stříbrné a zlaté boty i kabelky spíš na plesech nebo při slavnostních událostech. Jsem zvědavá, kdy potkám první ženu v takových botách jít do práce. Obávám se, že v menších vesnicích a městech se toho asi nedočkám. Ale kdoví. Musím říct, že boty, které jsme si zkoušely nebyly moc pohodlné. Ne, že by byl moc vysoký podpatek, ale materiál byl příliš tvrdý a nohy v botách hodně trpěly. Ovšem pokud narazím na kožené nebo měkčí boty, které se budou takhle krásně blýskat, určitě neodolám. :)

boty a kabelky
stříbrné lodičky
boty a kabelky
bílé třpytivé lodičky

Možná si Vy raději vyberete jiný styl obuvi. Pozor! Blýskavé byly i botasky :)

Zdá se, že letošní sezóna bude opravdu ve třpytivém stylu.

Třpytivé botasky na klínku můžete objevit třeba u Bati. Mimochodem, všimli jste si, jak je důležité narazit na dobrou prodavačku při koupi bot? Pokud jste z Hradce Králové, můžu Vám doporučit obchod u Bati, ale ne ten ve Futuru. Doporučím Vám obchod na Gočárově třídě. Jsou tam velmi příjemné a vstřícné prodavačky na rozdíl od Futura, kde se mě docela rychle zbavily :)

 

A pokud si nevyberete v našich skutečných obchodech, můžete vyzkoušet nákup on-line třeba u našich módních návrhářů

 

nebo anglický e-shop, který zasílá zboží i k nám. Cena přepravného je cca 180,- Kč a jestli bude mít zboží hodnotu vyšší než asi tak 1800,- Kč, přepravné neplatíte. Vyzkoušejte něco jiného s anglickým e-shopem Debenhams. Nebo se můžete inspirovat v Los Angeles. Není nad dobrou inspiraci. Buďte jiná, nebuďte šedá myška a nebojte se vyčnívat.

boty a kabelky
styleNotch